GENEL ÖZELLİKLER

FORUM ANATOLIA KARTEPE


GENEL ÖZELLİKLER


Türkiye ekonomisinin nabzını tutan Kocaeli, çok yakında Kartepe’de yepyeni bir değere kavuşacak. Sapanca Yolu Caddesi’nde yükselecek olan proje; tüm ihtiyaçlarınızı modern ve akılcı bir donanımla karşılayacak. Konut ve iş yerlerine bakışı değiştirecek olan Forum Anotalia, Zeray İnşaat imzasıyla 56.500 metrekarelik alan üzerine kurulacaktır. Bu eşsiz yatırımın her detayı son teknolojik sistemlerle donatılmış olup, profesyonel hayatla birleştirecektir. Forum Anatolia Kocaeli’nin ve Türkiye’nin yakın gelecekteki en nitelikli karma projelerindendir.

Kocaeli’nin siluetini oluşturan Zeray İnşaat; güçlü mimari kimliği ile yaşanabilir ve standartları yüksek yaşam alanları sunuyor. Zeray İnşaat, Kocaeli’nin yaşam tarzını yönlendiren ve hayata değer ve güven katan projeler üretme arzusuyla yola çıkılan Forum Anatolia projesinde açık kapalı yüzme havuzları, birçok spor etkinliklerinin yapılabileceği spor alanları, fitness merkezi, hamam, sauna, buhar odası, dinlenme alanları ve amfi tiyatro, yürüyüş parkurları, kapalı otoparklar, asansör ve bunlar gibi birçok konforu bir arada sunuyor. Forum Anatolia’da farklı ihtiyaçlara yönelik farklı daire tipleri bulunmaktadır. Toplamda 27 bloktan oluşan projede 563 daire ve 101 iş yeri vardır. Potansiyel farklı ihtiyaçlar düşünülerek tasarlamış olduğumuz projemizde daire tipleri; kat bahçeli 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak sunuluyor. Ortalama olarak 1+1 daireler 100m2, 2+1 daireler 150m2, 3+1 daireler 200m2, 4+1 daireler ise 220 m2’den oluşmaktadır. Hava alanlarına yakınlığıyla dikkat çeken Forum Anatolia, Sabiha Gökçen Havaalanına 30 dakika, Cengiz Topel Havaalanına 3 dakika mesafededir. Ayrıca dünyaca ünlü Kartepe kayak merkezine 10 dakika, 5 yıldızlı Hilton Otelin yanı başında ve şehir merkezine 5 dakika mesafededir.

Lüks markaların bulunduğu alışveriş caddelerinde güne keyifli başlayıp, giyimden aksesuara, takıdan dekorasyona tarzınızı yansıtacak seçkin ürünleri gerçek prestiji ve ayrıcalığı hissettiriyor. Dünya mutfağından çeşitli lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar ve kafeler sosyal yaşamınıza renk katıyor. Projenin tüm cephelerini kaplayan canlı, dinamik alışveriş caddelerinde her türlü ihtiyacınızı karşılayıp günün her saatini sevdiklerinizle değerli dakikalar geçirirken zamanın durmasını isteyeceksiniz.